Młyny wibracyjne

Młyny wibracyjne

Młyny wibracyjne dzięki swojej konstrukcji znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach przemysłu. Można w nich prowadzić proces mielenia na skalę przemysłową między innymi takich materiałów jak: farby, glinki, składniki szkliw i polew ceramicznych, proszki materiałów ściernych, minerały, środki ochrony roślin, grafit, popiół itp. Młyny te w porównaniu do innych sposobów mielenia mają szereg dodatkowych zalet, a mianowicie:

  • produkt mielenia ma bardzo jednorodny kształt ziarnowy,
  • małe zużycie energii w stosunku do uzyskiwanego rozdrobnienia materiału,
  • możliwość bardzo dokładnego wymieszania na sucho lub na mokro kilku składników przy jednoczesnym ich mieleniu,
  • niski stopień zanieczyszczenia produktu wtrąceniami pochodzącymi od ścierania się mielników i opancerzenia komory.

 

Młyny wibracyjne współpracują również z paleniskami fluidalnymi ze złożem cyrkulacyjnym. Młyny wibracyjne instalowane na linii popiołu przeznaczone są do rozdrabniania popiołu, który jest wykorzystywany do uzupełnienia złoża paleniska. Młyny wibracyjne produkowane są w oparciu o dokumentację licencyjną poszerzoną o własne rozwiązania konstrukcyjne

Naszym Klientom gwarantujemy kompleksową dostawę części zamiennych do użytkowanych młynów oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.