Polityka jakości i BHP

FPM S.A. ma znaczącą pozycję na krajowym rynku producentów młynów do kruszenia materiałów, rusztów mechanicznych, łap zanieczyszczeń i stalowych konstrukcji spawanych.
Osiągamy stabilizację i rozwój poprzez konsekwentne kreowanie wizerunku firmy jako rzetelnego i kompetentnego partnera, który przestrzega zasad etycznego i prawnego prowadzenia biznesu, którego celem jest osiągnięcie sukcesu gospodarczego i rynkowego.
Traktujemy zastosowany System Zarządzania, oparty na normach PN-EN ISO 9001 i PN-N 18001, jako nowoczesny instrument kreacji i monitoringu, który jest zorientowany na proces w celu spełnienia wymagań zainteresowanych stron.
Uważamy, że regularna poprawa działania i ich wyników w stosunku do funkcjonujących systemów zarządzania, oferowanych produktów i środowiska pracy, z ekonomicznie uzasadnionym wykorzystaniem potencjału finansowego, jako niezbędny warunek sukcesu naszej firmy.
Zdając sobie sprawę z konieczności ciągłego monitorowania i spełniania oczekiwań zainteresowanych stron, zapewniamy bezpieczne i higieniczne warunki pracy i rzetelnie wywiązujemy się z przyjętych zobowiązań, a tym samym rozwijamy partnerstwo z interesariuszami w oparciu o wzajemne korzyści i ochronę interesów.
Nasze działania uwzględniające zmieniające się otoczenie i oczekiwania zainteresowanych stron koncentrują się na:
• zrównoważony rozwój biznesu,
• zapewnienie, że klienci są zadowoleni z jakości współpracy z naszą firmą,
• gwarancja długoterminowych usług konserwacyjnych i dostępu do części zamiennych,
• stworzenie środowiska wolnego od ryzyka,
• zapobieganie chorobom zawodowym, wypadkom, potencjalnym wypadkom i innym sytuacjom awaryjnym, które mogą szkodzić pracownikom i innym osobom obecnym w naszym lokalu, a także osobom mającym kontakt z naszymi produktami.

Uznając wagę systemowego podejścia do zarządzania, zobowiązuję się osobiście wspierać działania zmierzające do wdrożenia tej polityki, w tym tworzenie kultury miejsca pracy charakteryzującej się świadomością i udziałem pracowników w procesach decyzyjnych i wykonawczych w zakresach ich dotyczących.

PREZES ZARZĄDU
Chief Executive Officer
Marek Kałwak
Mikołów, 6 października 2016 r

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.